poniedziałek, 24 listopada 2014

Piękne i zadbane paznokcie? +Dodatek

Hej,  ten miesiąc będzie wyczerpany na punkcie paznokci. Już nie długo dowiecie się jakie były naj ulubieńcy tego miesiąca. Teraz mam dla was małą niespodziankę którą zamieszczę na końcu tego posta. 
 Zacznijmy od tego jak zacząć dbać o paznokcie? Na początku trzeba je obciąć. Gdy urosną (czyli ok. raz w tygodniu) piłować je minimum 1 mm. Aby każdego dnia były mocne. Drugi podpunkt to zdrowa dieta, nie każe wam jeść samych marchewek i pić wodę, lecz warto do swojej diety dodać więcej owoców, i pica dużych ilości płynów, nie radzę aby były to napoje typ. cola, fanta, red bull, black itp. Lecz soki owocowe, lub przeciery owocowe są bardzo dobrym rozwiązaniem. Trzeci rozkaz który trzeba zrobić to malowanie paznokci odżywkami, lub lakierami  bezbarwnymi, które dają paznokcią jeszcze jedną warstwę. Ja używam odżywki eweline 8w1 którego osobny posta  macie na dole pod postem. Nie obgryzajcie paznokcie, żeby zapuścić dłuższe paznokcie potrzebujecie minimum miesiąca.
Odżywiajcie paznokcie oliwkami. 
Coraz bliżej zimy pamiętajcie o smarowaniu dłoni kremami ochronnymi.Jeżeli te wszystkie punkty będą spełnione to na 100% będziecie mieć pięknie i zdrowe paznokcie. 


Lista postów o tej seri:
Rozjaśnianie paznokci
♥Eveline 8w1 ♥

+Dodatek+
Macie kod na zakupy na stronie:
bornprettystore
kod: PSX31  


Źródło Google

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz