środa, 26 listopada 2014

Jaki pilniczek do paznokci wybrać?

Istnieją 3 podstawowe rodzaje pilniczków do paznokci:
-Metalowy
-Papierowy
-Szklany
Każdy z nich ma inną formę i każdy z nich jest dobry i zły. Choć jest jeden z którego trzeba zrezygnować, a wydaje mi się że każdy go ma.
Tak,jest to pilniczek metalowy. To zło!! Po tym pilniczku nie urosną wam piękne i długie paznokcie, on jest straszny zły.... do śmieci z nim. Nie piłuje paznokci tylko odrywa kawałki płytki które się niszczą i nie chcą rosnąć.
- Cena ok 10-20zł 
Kolejny jest pilniczek papierowy, jest tani i dobry. Warto tez przywiązać uwagę do tego jaką ostrość na pilniczek. Ziarna które są za mocne nie będą dobrze działały na nasze paznokcie. 
-Cena ok  1-5zł 
I ostatni jest pilniczek szklany, wydaje mi się że ten pilniczek zasługuje na 10 gwiazdek/ 10. Są one w cenie średniej, lecz w sklepach tp. "Chińczyk" itp. można je kupić za grosze. Jest on najbardziej odpowiedni do paznokci słabych, rozdwajających się. Ma on jedną wadę, gdy spadnie rozsypuje się. 
-Cena ok 3-15zł 
Moim zdaniem lepiej wydać te 10-20zł na pilniczek który nie zrobi nam krzywdy niż na ten który będzie droższy i gorszy. Jeżeli nie wiesz jakie masz paznokcie i jakiego pilnika wymagają, zapytaj pani w drogerii typ. Rossmann, Hebe tam zawsze jest pani która z chęcią pomoże ci w wyborze.


Jeżeli nie wypróbowałeś kodu na zakupy :
Kod :  PSX31  
Możecie kupić co tylko chcecie i dostać rabat 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz