środa, 29 lipca 2015

Hard Milk

Jak już mówiłam dostałam z naprawy moje cudeńko, więc piszę. Ten post miał powstać kilka tygodni temu, ale postanowiłam trochę poznać się z tym produktem. Więc zaczynamy:

Co potrzebujemy:

-Zestaw do przygotowania płytki paznokcia. 
-Produkt Base Semilac
-Szablony 
-Produkt Hard lub Hard Milk (ja użyłam Hard Milk) Semilac
-Produkt Top Semilac
-Cleaner lub zmywacz bez acetonowy 

Jak to zrobić:

Przygotowujemy płytkę pod hybrydę, nakładamy bazę i utwardzam 2min./UV -30s/LED, po utwardzeniu przyklejamy szablon( pamiętaj o dokładności) nakładamy warstwę Hard-u i szybko utwardzamy, najlepiej robić po 1 paznokciu, bo lakier jest bardzo lejący i wylewa się po palcu. Utwardzamy kolejne 2 min  i nakładam kolejną warstwę, po czym znów utwardzam. Jeżeli jesteście wprawione to pokrywamy to Topem i piłujemy do odpowiedniej długość, a jeżeli jesteście początkującymi to przemywamy odtłuszczaczem i , bloczkiem polerskim równamy płytkę by nie było na niej dziur, po tym omiatamy pyłki i nakładamy Top. Zostało tylko przemywanie i gotowe. Wasze pazurki gotowe. 

Co sądzę to Hard Milk:

Test tego produktu był bardzo przyjemny, nie dość że przedłuża paznokcie to daje piękny kolor, który pasuje do wszystkiego. Cena też nie jest zła bo za mój produkt zapłaciłam 39zł. Jednak wadą jest to że bardzo leje się gdy nie potrafimy tego zrobić.  Moja ocena to 9/10 


2 komentarze: